Celem seminarium jest opanowanie umiejętności systemu diagnozowania i samouzdrawiania człowieka metodą medycyny wielowymiarowej.

W trakcie trzech dwudniowych spotkań otrzymacie wiedzę i opanujecie umiejętność zdiagnozowania i samouzdrawiania siebie i swoich bliskich praktycznie z każdej choroby z wyjątkiem bardzo małej grupy chorób np. zespół Downa.

Znaczenia opanowania tych umiejętności dla nas, naszych bliskich i dla całej ludzkości w pełni doceni nie każdy człowiek i nie od razu. Otrzymujemy bardzo dużo listów z podziękowaniem od osób których nauczyliśmy pracy tą metodą jak i od naszych uzdrowionych pacjentów. Kilkaset osób zostało uzdrowionych tą metodą z różnych chorób w ciągu kilku ostatnich lat w tym wielu z przewlekłych chorób oraz kilku nowotworów. Zobacz opinie.

Autorka tej metody Ludmiła Puczko – doktor nauk technicznych, fizyk, specjalizująca się w dziedzinie łączności kosmicznej, poświeciła około 40 lat swojego życia na badanie energetyki i wibracji organizmu i wypracowania metody samodiagnozowania chorób i samouzdrawiania. Proponowane przez autora metody samodiagnozowania i samouzdrawiania oraz ustanawiania harmonii w organizmie człowieka są absolutnie bezpieczne, proste i dostępne dla każdego.

Metodę tą wzbogaciliśmy o własne 20 letnie doświadczenie w pracy z tą metodą. Cały czas utrzymywaliśmy bezpośredni kontakt z Panią Puczko dzieląc się z nią naszymi doświadczeniami za co nam dziękowała w jednej z jej książek.

Opanowanie tej metody pozwoli każdemu uczestnikowi warsztatów poczynić pierwsze realne kroki do absolutnie bezpiecznego i nadzwyczaj dokładnego badania swojego organizmu, bez ponoszenia kosztów badań tradycyjnymi metodami, odnalezienia najgłębszych przyczyn chorób i ich leczenia bez użycia lekarstw.