Pomoc sportowcom

Medycyna wielowymiarowa to nowy, nadzwyczaj skuteczny sposób uzdrawiania, polegający na usunięciu wszystkich przyczyn powodujących niewystarczającą wydolność zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej człowieka. Niweluje też zaburzenia w relacjach międzyludzkich, pojawiające się w trakcie realizacji celu. Stworzona w Rosji około 15 lat temu, w Polsce praktykowana jest przez nas z dużymi sukcesami już od wielu lat. Zgłębialiśmy ją u źródła – u profesor Ludmiły Puczko.

Medycyna wielowymiarowa (alternatywna), zastosowana w dziedzinie sportu daje nowe, nieznane dotąd możliwości wyzwolenia ukrytego potencjału człowieka.

Od współczesnych sportowców oczekujemy dziś ekstremalnych osiągnięć, często przekraczających granice ich możliwości. Aby osiągnąć mistrzostwo, zawodnicy zwiększają intensywność treningów i często płacą za to wysoką cenę, chociażby w postaci problemów zdrowotnych oraz kontuzji.

Wszystkie związki sportowe wykorzystują znane powszechnie metody zwiększenia siły i możliwości regeneracji zawodników, ale w czasie zawodów wygrywa tylko ten, kto potrafi w odpowiednim momencie wyzwolić w sobie dodatkowy „zastrzyk siły”. Tę ukrytą rezerwę możliwości człowieka, zwłaszcza tego, który zdecydowanie dąży do zwycięstwa w każdej dziedzinie życia – w sporcie, biznesie, w uzdrawianiu – wyzwala praca metodą medycyny wielowymiarowej.

Medycyna ta, zastosowana w treningu sportowym, aktywizuje nieujawniony potencjału oraz możliwości zawodnika i to bez stosowania dopingu. Zwiększa też wydolności jego organizmu w najważniejszym momencie – w czasie zawodów! Zastosowana w przypadku kłopotów zdrowotnych (kontuzji), wyraźnie przyśpiesza powrót do zdrowia. Stanowi, zatem doskonałe uzupełnienie medycyny akademickiej i to zarówno na etapie diagnozowania, jak i leczenia sportowca.

Ta nowatorska metoda otwiera obszar niezbędny dla osiągnięcia najlepszych rezultatów sportowych poprzez wzmocnienie odporności psychicznej, optymalizacji stanu fizycznego ciała i wzmocnienie formy psychicznej zawodnika. Osiąga to bez stosowania niedozwolonych technik i środków farmakologicznych. Nie ingeruje też, w najmniejszym nawet zakresie, w proces treningowy prowadzony przez ekipy fachowców.

Dzisiejsi sportowcy znajdują się w punkcie, kiedy poprawa rekordu wyłącznie dzięki treningowi fizycznemu nie jest już możliwa. Aby zwiększyć wydolność zawodnika, należy sięgać do ukrytych rezerw jego organizmu, poprzez wzmocnienie energetyczne ustroju, rozwój świadomości oraz usuwanie nieujawnionych przyczyn niepowodzeń.

Ustalimy wspólnie program, który zaktywizuje Wasze nieodkryte i niezrealizowane możliwości i doprowadzi Was do wymarzonych sukcesów.

Zapraszamy do kontaktu tel +48 792 187 949, umówimy się na spotkanie.