USŁUGI

Medycyna-wielowymiarowa pomoże rozwiązać Twoje problemy.

 

Pytania dotyczące otaczającej nas rzeczywistości tej dalekiej i tej bliskiej zadajemy sobie permanentnie.: Dlaczego spotykają mnie kłopoty, a z ich rozwiązaniem nie potrafię sobie poradzić? Dlaczego w najmniej nieoczekiwanym momencie rzucane mi są kłody pod nogi? Co jest przyczyną, że żyję w stagnacji, zaś w moim życiu osobistym i biznesowym nie potrafię przekroczyć rubikonu beznadziejności?  Gdzie leży przyczyna, która stanowi o tym, że w moim rodzie kobiety wcześnie wdowieją?  Listę tych i podobnych pytań można mnożyć w nieskończoność.

Korzystając z naszych podpowiedzi otrzymasz odpowiedzi na każde pytanie. Być może Tobie niejednokrotnie wydaje się, że świat jest okrutny, niesprawiedliwy, trudny do zrozumienia i pozbawiony logiki. Zadając sobie tylko trochę trudu będziesz w stanie stwierdzić, że Ziemia, na którym żyjemy, Wszechświat, przyroda, człowiek podporządkowane są działaniu pewnych praw. Jednym z nich jest Prawo Przyczyny i Skutku. Skutek działania tego prawa stanowi podstawową przyczynę choroby, na którą cierpimy.

 Drugi czynnik, który w decydujący sposób wpływa, na jakość naszego życia, to ENERGIA SPRAWCZA główna sprężyna, motor wszystkich spraw, która wyznacza cały nasz los. Dlaczego jej często brakuje?

Jest to efekt naszego negatywnego postępowania, niezgodnego z Prawami i niepoddawanego przez nas wewnętrznej analizie. 

Pracując tą metodą, pomogliśmy wyjść z problemów zdrowotnych (nowotwory złośliwe, depresje, alergie, astmy, moczenie nocne u dzieci i inne) i zapobiec chorobom, które mogłyby powstać w przyszłości.

Od ponad 15 lat pracujemy z naszymi pacjentami posiłkując się metodą medycyny wielowymiarowej. Korzystając z niej z nadspodziewanym skutkiem radzimy sobie z przyczynami problemów zdrowotnych występujących u naszych pacjentów na wszystkich poziomach i we wszystkich aspektach jego życia. Nasza praca obejmuje diagnozowanie przyczyn problemów i pomoc w ich usunięciu. To pierwszy etap.

Kolejnym etapem jest praca nad likwidacją skutków wywołanych zdiagnozowanymi problemami i pomocy organizmowi w odzyskaniu zdrowia, - dotyczy to zarówno organizmu człowieka, tak i ”organizmu” firm.

Bogata jest lista osób i firm, którym pomogliśmy wyjść z poważnych problemów, zagrożeń, chorób i dolegliwości. Stały kontakt z nimi pokazuje, że nasze działania są skuteczne, a grono zadowolonych, którzy skorzystali z naszych usług z każdym rokiem rośnie.

Zadzwoń i umów się na spotkanie; 48 22 621 54 01, +48 516 179 648
lub zapisz się  mailem: medycyna.wielowymiarowa@gmail.com
Konsultacje prowadzą Marina Mockałło i Bogusław Artur

 
 
 
 
Odwiedziło nas:
124497

MEDYCYNA WIELOWYMIAROWA 2013 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i realizacja AZTEQ DESIGN & NetVISTOR