Pytania dotyczące otaczającej nas rzeczywistości tej dalekiej i tej bliskiej zadajemy sobie permanentnie.: Dlaczego spotykają mnie kłopoty, a z ich rozwiązaniem nie potrafię sobie poradzić? Dlaczego w najmniej nieoczekiwanym momencie rzucane mi są kłody pod nogi? Co jest przyczyną, że żyję w stagnacji, zaś w moim życiu osobistym i biznesowym nie potrafię przekroczyć rubikonu beznadziejności? Gdzie leży przyczyna, która stanowi o tym, że w moim rodzie kobiety wcześnie wdowieją? Listę tych i podobnych pytań można mnożyć w nieskończoność.

Korzystając z naszych podpowiedzi otrzymasz odpowiedzi na każde pytanie. Być może Tobie niejednokrotnie wydaje się, że świat jest okrutny, niesprawiedliwy, trudny do zrozumienia i pozbawiony logiki. Zadając sobie tylko trochę trudu będziesz w stanie stwierdzić, że Ziemia, na którym żyjemy, Wszechświat, przyroda, człowiek podporządkowane są działaniu pewnych praw. Jednym z nich jest Prawo Przyczyny i Skutku. Skutek działania tego prawa stanowi podstawową przyczynę choroby, na którą cierpimy.

Drugi czynnik, który w decydujący sposób wpływa, na jakość naszego życia, to ENERGIA SPRAWCZA – główna sprężyna, motor wszystkich spraw, która wyznacza cały nasz los. Dlaczego jej często brakuje?

Jest to efekt naszego negatywnego postępowania, niezgodnego z Prawami i niepoddawanego przez nas wewnętrznej analizie.

Pracując tą metodą, pomogliśmy wyjść z problemów zdrowotnych (nowotwory złośliwe, depresje, alergie, astmy, moczenie nocne u dzieci i inne) i zapobiec chorobom, które mogłyby powstać w przyszłości.

Od ponad 15 lat pracujemy z naszymi pacjentami posiłkując się metodą medycyny wielowymiarowej. Korzystając z niej z nadspodziewanym skutkiem radzimy sobie z przyczynami problemów zdrowotnych występujących u naszych pacjentów na wszystkich poziomach i we wszystkich aspektach jego życia. Nasza praca obejmuje diagnozowanie przyczyn problemów i pomoc w ich usunięciu. To pierwszy etap.

Kolejnym etapem jest praca nad likwidacją skutków wywołanych zdiagnozowanymi problemami i pomocy organizmowi w odzyskaniu zdrowia, – dotyczy to zarówno organizmu człowieka, tak i ”organizmu” firm.

Bogata jest lista osób i firm, którym pomogliśmy wyjść z poważnych problemów, zagrożeń, chorób i dolegliwości. Stały kontakt z nimi pokazuje, że nasze działania są skuteczne, a grono zadowolonych, którzy skorzystali z naszych usług z każdym rokiem rośnie.

Z uwagi na pandemię usługi i szkolenia wykonujemy tylko on-line:
Zapisy na szkolenia bezpłatne www.marina4.pl
Zapisy na uwolnienie Karmiczne www.marina2.pl