Pewnego dnia w poszukiwaniu nowej wiedzy, dotyczącej procesów energetycznych, weszłam na niezwykłą stronę, zawierającą teksty o nowych energiach i nowej cywilizacji. To były żywe energie. To była strona Biruty Wiktorii Komołowej z Rygi, która jest autorem zamieszczonych tam tekstów, praktyk energetycznych.

Od tego dnia zaczęłam, z co raz większym zainteresowaniem śledzić nowe materiały, pojawiające się na tej stronie. Miałam wrażenie, że przeszłam w inną rzeczywistość. Tu nikt nie straszył nadchodzącymi kataklizmami, nie wygrażał palcem, że nie godni jesteśmy nowych energii, że nie byliśmy wystarczająco ofiarni lub nie dość dobrzy. „- Pamiętajcie – pisze Biruta – Boski plan i Siły Światła nigdy nie grożą, nie krytykują, nie naruszą Prawo Wolności Woli i Wyboru każdego człowieka. Boski plan – to wszechogarniająca Miłość, delikatność, współczucie. I dlatego Boski plan przychodzi z wszechstronną pomocą absolutnie do wszystkich, bez wyjątku, kto gotów jest przyjąć programy i energii Nowego Świata”.

Boski plan zamyka na ziemi programy świata 3-g wymiaru, ewolucję dualności i podziałów, ofiarności i wyrzeczeń. Dzisiaj każdy wybiera, jakiego rodzaju rzeczywistość stworzy dla siebie. „- Zaczyna się nowy eksperyment – mówi ona – przyszłość nie jest zaplanowana”.

Dla mnie było cudem odczuwanie żywych energii w każdym słowie! Materiały umieszczone na stronie zawierały w istocie najnowsze techniki energetyczne. Zrozumiałam po krótkim czasie, że teksty te aktywują we mnie nowe energii piątego wymiaru.

Bardzo ucieszyła mnie różnorodność przedstawianych tematów i programów. Pojawiły się fragmenty z jej książek z opisaniem technik i metod – jak uwolnić komórki ze starych kodów energetycznych, z doświadczenia świata trzywymiarowego, dane są konkretne techniki – nastrojenie się na nowe energie, praktyki duchowej i osobowościowej przemiany, metody przemiany również ciała fizycznego. Te wspaniałe praktyki pomogą nam wszystkim pożegnać odchodzącą epokę. Dla pełnej skuteczności podane są klucze do nawiązywania połączenia i kontaktów z Boskimi Siłami. Przecież informacja o tym, co z nami się działo w poprzednich życiach, przechowywana jest naszych komórkach i przestrzeniach subtelno – materialnych. To wpływa bardzo mocno na wydarzenia naszego życia.

A potem pojawiły się audio aktywacje, nagrane żywym głosem Biruty. Jej melodyjny, pełny ciepła i radości głos przenosi mnie w przestrzenie wysokich Boskich wibracji… Żywa aktywacja przestrzeni Serca zmieniła moje postrzeganie świata! „- Żyjemy w zdumiewających czasach, w bardzo ciekawych czasach. Odszedł świat przeciwstawień, dualności, walki Światła i ciemności, agresji i ofiarności… Wchodzimy w przestrzenie nowego życia, w przestrzenie piątego wymiaru”. Poprzez energię jej głosu, coraz lepiej opanowywałam energetyczne metody podłączenia do nowych energii. W ten sposób nawiązałam kontakt z Birutą na planie subtelnym.

Moje życie zaczęło się zmieniać się w niesamowitym tempie, tak, jak by droga przede mną szeroko się otworzyła. Zdałam sobie sprawę, jak mocne i skuteczne są energie nowej epoki.

I wtedy postanowiłam zaprosić ją do Warszawy. Gdy dostaliśmy program i tematy, powiedzieliśmy sobie, że to nie jest możliwe w ciągu dwóch dni tak wiele zrobić. A jednak takie seminaria już były w Egipcie, Bułgarii, Rosji, z natychmiastową prośbą o powtórzenie.

Nasz kraj potrzebuje nowych energii, potrzebuje również ludzi, które te energii przyjmą i przekażą dalej. Wtedy życie zacznie się zmieniać, jak jest to u nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *